TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret162660

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Merhaba! Sevgi ve Saygıdeğer TOKATLILAR ve Değerli konuklar! 7 Bölge 4 Mevsim Cennet ülkemizin güzel yurttaşları… BU AKŞAM; burada toplanabiliyor, her gün onurlu ve şereflice yaşıyorsak, HEPİMİZ her şeyimizi ecdadımıza borçluyuz; BAŞTA, kurtarıcı Ve kurucu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşlarından bu güne; ülkemizin BEKASI için canlarını/kanlarını feda eden, TÜM şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz, öncelikle onları rahmet ve minnetle anıyorum. İlimiz adını taşıyan; ”Tokat Enleri” gibi BÖYLE GÜZEL BİR ORGANİZASYONUN 19.SUNU; Başkentimiz Ankara’da HEMDE;
Başöğretmenimiz ve ülkemizin kurucusu; Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün şahsında tüm öğretmenlerimizin “24 Kasım, Öğretmenler Gününü” kutluyor, vefat etmişlere Allah’tan rahmet, yaşayanlara da sağlık ve huzur dolu bir yaşam diliyor,. Sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. * Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mekteplerinin Başöğretmenliğini kabul ettiği gündür.
Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Genel Merkez Yönetim Kurulundan Üyelerine Ziyaret. Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (TOSİAD) Yönetim Kurulu Genel Başkanı Cemal Kutlu, Genel Sekreter Nurettin Ay ve Basın Yayın Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Kafalı Etimesgut ve Sincan'da ki üyelerini ziyaret ettiler 23 Kasım 2019 Cuma günü TOSİAD Genel Başkanı Cemal Kutlu yardımcılarıyla beraber; ilk olarak.
Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti; demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecektir. Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz... Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.
Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (TOSİAD) Yönetim Kurulu Genel Başkanı Cemal Kutlu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Aynur ve Basın Yayın Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Kafalı Eşlik Ettiler.
PLATFORM Yönetim kurulu başkanı Sayın Prof.Dr. Ertuğrul YAMAN başkanlığında, TOKAT VAKFI Başkanı Sayın H.Mustafa İPEK, TOKFED Başkan yardımcısı Sayın Adem KARACA ve TOSİAD önceki dönem genel başkanı Sayın Abdulkadir ŞAHİN 04 Kasım 2019 pazartesi günü saat 14.00'da genel merkezimize geldiler. TOSİAD kuruluşundan beri bir ilk gerçekleşti...
 6  ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv