TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam86
Toplam Ziyaret193248

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı ON ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI Bu Program Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir.
"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."
TOSİAD olarak insan hayatının bu kadar ucuz olmadığı bir ülke hayal ediyoruz. Çıkarılan kanunların yetersiz olduğunu ve bu tip olayların yaşanmaması için denetim ve cezaların arttırılması gerektiğini vurgulamak isteriz.
ŞEHİT HABERLERİ İLE BURKULAN YÜREKLERİN, GÖZÜ YAŞLI ANNELERİN VE AZİZ VATANIMIZIN TEK TOPRAĞININ BİLE BÖLÜNEMEYECEĞİNİ ANLAYAMAYAN GAFİLLERİN OLMADIĞI BİR TÜRKİYE TEMENNİ EDER, ŞANIYLA ŞEREFİYLE DAHA NİCE 91 YILLAR KUTLANMASINI DİLERİZ.
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ANLAMI VE ÖNEMİ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin resmen kurulduğu tarihtir. Ulu Önder Atatürk, diğer bayramlar gibi bu bayramı da gelecek nesillere bir miras olarak bırakmıştır. 29 Ekim 1923 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan bir anayasa değişikliğiyle Türkiye’nin yönetim biçimi Cumhuriyet olarak belirlenmiştir. Bunun 101 pare top atışıyla kutlanması aynı gün meclis tarafından kararlaştırılmıştır. Bizler de yeni Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş günü olan 29 Ekim’i her yıl ülkece coşku içinde kutlamaya devam ediyoruz.
TOSİAD olarak; “ El Birliği, Dil Birliği Ve Tokat Dirliği İçin Varız. “ diyerek 26 Ocak 20019 tarihinde yapılan 4.Olağan genel kurlumuzun oy birliğiyle bu onurlu görevi; Yönetim, Denetim ve Danışma kurullarımızla hep birlikte devir aldık. Bu genel kurulumuza, elinde olmayan nedenlerle katılamayan derneğimizin 2. Genel Başkanı Sayın Solmaz BAKIR 'ı, 3. Genel Başkanımız Sayın Sadık SAPER ve 4.Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir ŞAHİN ve 5. Genel Başkanımız Sayın Cemal KUTLU ile ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde, kendilerini bilgilendirdik ve hizmetleri için "TEŞEKKÜR PLAKETİ" verdik. Kendisinin bizi kabulü ile, tadına doyumsuz sohbeti ve örnek Türk konukseverliği için çok teşekkür ediyor, kendisine sağlık ve huzur dolu nice yıllar diliyoruz. Sevgi ve saygılarımızla, TOSİAD Yönetim Kurulu
 5  ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv