TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret200319

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Çetin ÜNSALAN 'ın hazırlayıp sunduğu "Ekopolitik" programının konuğu TOSİAD Genel Başkanı Dursun BAYRAM, ve TOSİAD İstanbul Şube Başkanımız Sayın Baki TORAMAN “Göç Veren TOKAT Gerçeği “ Ve 17 Ocak 2015 tarihinde, TOSİAD Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” sorası gelişmeleri değerlendiriyor.
TOSİAD-Tokatlı Sanayici Ve İşadamları Derneği Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” Öncesinde TOSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu,Denetim Ve Danışma Kurullarının katıldığı Zirve hazırlıkları Değerlendirme Ve Bilgilendirme Toplantısı Dördüncüsü 02 Aralık2014 Salı günü Yapıldı.
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI GÜNÜN ANLAMI VE ÖNEMİ Birinci Dünya Savaşı sonunda imzalanan Mondros Mütarekesi ve Sevr Antlaşmasıyla yurdumuz tamamen elimizden alınıyor, vatanımızda hür olarak yaşama hakkımıza son veriliyordu. Yüzyıllardır üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu topraklar düşmanlara veriliyor, bizim de bunu kabul etmemiz isteniyordu.
TOSİAD-Tokatlı Sanayici Ve İşadamları Derneği Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” Öncesinde İstanbul'daki Tokat'lı STK ve Basın-Yayın kuruluşu temsilcilerinin katıldığı İSTANBUL Tanıtım Ve Bilgilendirme Toplantısı Üçüncüsü 29 Kasım 2014 Cumartesi günü Yapıldı.
Şimdi BİRLİK-BERABERLİK Zamanıdır.
TOSİAD-Tokatlı Sanayici Ve İşadamları Derneği Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” Öncesinde Tokat’ta Tanıtım Ve Bilgilendirme Toplantısı 26 Kasım 2014 Çarşamba günü Yapıldı.
 4  ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv