TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret158947

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti 'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 'nin resmî tatil günlerinden ve ulusal bayramlarından biridir. Türkiye Cumhuriyeti 'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilmiştir.
Tokat platformu olarak toplantımız ''El Birliği, Dil Birliği, Güç Birliği'' ile gerçekleşti çalışmalarımız devam etmekte..... Saygılarımla Sadık SAPER TOSİAD GENEL BAŞKANI
TOSİAD ailesi olarak, İstanbul Şubemizin ev sahipliğinde bir araya geldik. ''El Birliği, DİL Birliği, GÜÇ Birliği'' ile aynı dili konuşmak, aynı hedefe yürümek, TOKAT'ımızın geleceği ile ilgili hedefleri ve yol haritasını görüşmek amacı ile isteşare toplantımızı icra ettik. Organizasyonu gerçekleştiren TOSİAD İstanbul Şubemize, Şube Başkanımız Ender Demirtaş ve nezdinde tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza emekleri için teşekkür ederiz.
Ülkemizde çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun...... T O S İ A D Genel Merkez Adına SADIK SAPER Genel Başkan.
TOSİAD (Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Dernegi) ile ETİMED Hastanesi protokol imzalayarak, bir ilki gerçekleştirdi. TOSİAD üyelerine, sağlık kapsamında bir hizmet başlatmıştır. Şimdilik Ankara ETİMED Hastanesinde %20 indirim sağlayan protokolu TOSİAD Genel Başkanı Sadık SAPER ve ETİMED Hastanesi Başhekimi Dr. Serdar SARGIN arasında gerçekleştirilmiştir. TOSİAD üyelerimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.
Tokatlı HAYIRSEVER Ali TEPE hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Hacı Bayram Camiinde Cuma namazını müteakiben kaldırılacak olup Cebeci Asri Mezarlığına defnedilecektir. Allahdan rahmet , yakınlarına sabırlık dileriz.. TOSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu adına Sadık SAPER Genel Başkan
... 14 ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv