TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret158946

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Şehidimiz var. Şırnak Uludere'de Jandarma Komando Taburuna bağlı üs bölgesine yemek götüren askerlerimizi taşıyan araca PKK'lı teröristlerce yapılan saldırıda hemşehrimiz Jandarma Astsubay Şenel Ağıl Şehit oluştur. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve Yüce Türk Milletine başsağlığı dileriz.
KÜSKÜNLERİN BARIŞTIĞI, SEVENLERİN BİR ARAYA GELDİĞİ, RAHMET VE ŞEFKAT DOLU GÜNLERİN EN DEĞERLİLERİNDEN OLAN ... RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
Başta, evlatlarını bu aziz vatan uğruna şehit vermiş babalarımız olmak üzere tüm babalarımızın gününü kutluyoruz.
TOSIAD Genel Merkez Yönetim Kurulunda görev değişikliği : TOSIAD Genel Sekreteri Baki Toraman , sağlık sorunlarından dolayı faydalı olamadığı gerekçesi ile Genel Sekreterlik görevinden ve TOSIAD dernek üyeliğinden istifa etmiştir. Kendisine sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz. TOSIAD Genel Merkez Yönetim Kurulu yeni görev dağılımını yapmıştır. Yeni görev dağılımı : Genel Sekreterlik görevini Kemal Candar, Genel Saymanlık görevini Nurettin Ay' ın üstlenmesine yönetim kurulumuz karar vermiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Tokat Vakfı, TOKFED ve TOSİAD 'ın birlikte kurdukları TOKATLILAR PLATFORMU; “Dil Birliği, El Birliğiyle; Ülkemiz Ve Tokat’ın Dirliği İçin Varız” var olacağız DİYEREK İFTAR YEMEĞİNDE BİRLEŞTİLER..
ATO (Ankara Ticaret Odası) tarafından düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi 28-29 Nisan 2017 tarihinde ATO toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.Yapılacak olan bu zirveye TOSİAD olarak tam destek vermekteyiz.''Gelenekten Geleceğe'' parolası ile düzenlenen etkinliğe saygıdeğer hemşehrilerimiz ve üyelerimiz davetlidir. Açılış: 28 Nisan 2017 Saat 08.30 Detay bilgi için: www.atonet.org.tr
... 13 ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv