TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret158947

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Evlatlarını kınalar yakarak düğüne gönderir gibi,cepheye gönderen anaların,babaların,Kınalı Alilerin,Seyit Onbaşıların,On beşlilerin zaferidir.Çanakkale Zaferimizin 103.yılını kutluyor, Gazi M.K.Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Biz Türklerin hayatını değiştiren, Kurtuluş Savaşı'na damgasını vuran, dünya tarihinin en önemli savaşlarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi, Mustafa Kemal Atatürk'ün askerlerine "Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman zarfında yerimize başka kuvvetler gelir, başka komutanlar hâkim olabilir." dediği zaferdir.
Suriye #Afrin Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, kederli aileleri ve milletimize başsağlığı sabırlar diliyoruz.
Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (TOSİAD) Genel Merkezi; Ankara’da Yönetim, Danışma, Denetleme Kurulları ve Şubelerinin katılımıyla 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 13.00’den itibaren saat 22.00’a kadar ATAKÖŞK Otelde ‘’Danışma ve Dayanışma’’ Toplantısını yaptı.
Yedi bölge dört mevsim cennet ülkemiz Türkiye'nin, sınır güvenliğini sağlayarak, ülke dışında ve de içinde, tehdit oluşturan tüm terör unsurlarını ortadan kaldırarak huzur, güven ve barış ortamını sağlamak için Afrin’de sınır ötesi "Zeytin Dalı Harekâtı"'na başlamıştır. Ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin aldığı bu kararı "amasız-fakatsız" destekliyoruz. Zeytin Dalı Harekâtı, evrensel hukuk ve BMGK terörle mücadele kararları ile BM Sözleşmesi’nde yer alan meşru müdafaa hakkı çerçevesinde başlatılmıştır. Ülkemiz, uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmıştır. Suriye’nin toprak bütünlüğüne, egemenliğine ve siyasi birliğine de saygı gösterilmektedir. Herkes bilmeli ve görmelidir ki; masum insanları katleden ve ülkemizin güvenliğine de açık tehdit oluşturan terör gruplarına sessiz kalmamız beklenemez. Fırat Kalkanı ile başlayan ve Zeytin Dalı Harekâtı devam eden operasyonlarıyla Türkiye, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde
2018 yılı ve devam eden yıllarda; sizler, ülkemiz ve insanlık için, barış, kardeşlik,huzur, sağlık ve varlık dolu olsun...Gönlünüzce nice yıllara...
Donald Trump, ABD Başkanı’nın Kudüs’ün statüsüne için verdiği karar, BM Güvenlik konseyi kararına ve Kudüs’ün tarihi statüsüne aykırı, sorumsuzca atılmış, yanlış bir adım ötesinde Ortadoğu ateşine benzin dökmektir. Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid’-i Aksa ve Kudüs; yaklaşık iki milyar nüfuslu 57 ülkedeki ve diğer ülkelerdeki İslam toplumu için mukaddestir ve vazgeçilemez bir mekândır. ABD Başkanı’nın bu kararı; tüm İslam âlemine karşı saygısızca bir tutum, açık bir provokasyondur. Filistin sorununun çözümüne ve Ortadoğu barış sürecine indirilmiş çok ağır bir darbedir. Bu kararı açık bir şekilde reddediyor, yok hükmünde sayıyoruz.
... 11 ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv