TOKAT'LI STK 'LAR
TOSİAD 6.OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI
Sayın Divan, Sevgi Ve Saygıdeğer Hazirun Ve Çok Değerli Konuklarımız;

Eminim ki hepiniz; “Dil Birliği, El Birliği Ve Tokat’ın Dirliği İçin Varız” diyerek buraya geldiniz, hoş geldiniz, şeref verdiniz… 

Hayatım boyunca vicdan borcumu, hep cüzdan borcumun önünde tuttum, bunun gereği olarak öncelikle belirtmeliyim ki; 12 Şubat 2010 tarihinden beri bizleri bir araya getiren, tanıştıran kaynaştıran, maddi ve manevi bağlarla bizleri bağlayan, bir grup ”Tokat ve Türkiye sevdalısı”  başta kurucu genel başkanımız sayın Dursun BAYRAM olmak üzere, derneğimizin kuruluşunu yapanlara ayrı-ayrı teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Çünkü onlar; Tokat ’lı STK’lar kütüğüne bir çivi değil de TOSİAD ’ın ilk yıldızı çaktılar.

Sonra ikinci yıldızı, genel başkanımız sayın Solmaz BAKIR hanım, üçüncü yıldızı genel başkanımız sayın Sadık SAPER, sonra dördüncü yıldızı genel başkanımız Abdulkadir ŞAHİN çaktı ve işte bu güne geldik… 

Bu güne gelişimizde şu veya bu şekilde emeği geçen, kurucusundan, son üyemize kadar;günde bir dakikasını ayırıp bizi takip ederek manevi destek, günde bir lira derneğimize aidatı ödeyerek maddi destek olanlara ise, özel olarak teşekkür ediyor, hakka yürüyenlere Allah’tan rahmet yaşayanlara da sağlıklı ve huzurlu uzun bir ömür diliyorum.
Ayrıca, her defasında bizlere eksiksiz hizmetler sunan, üyemiz ve beylerbeyi işletmesinin kurucusu sayın Kerem ERDEM ’e, tüm ERDEM ailesine ve her kademede çalışan personeline çok teşekkür ediyorum.
6.olağan genel kurulumuzda; Tokat ’lı STK’lar kütüğüne beşinci yıldızı takma görevini devir alan yeni yönetim, denetim ve danışma kurulu üyelerimizi candan kutluyorum. 

Bu güne kadar bu kurullarımızda görev alan arkadaşlarıma, şubelerimizin yönetim, denetim kurullarına, tüm üyelerimize, Tokat ’lı STK’lardan TOKFED genel başkanı sayın Kamil DÜNDAR ’a, TOKAT vakfı başkanı sayın H. Mustafa İPEK ’e, REŞDER başkanı sayın emekli general Kemal KORKMAZ ’a, sayın emekli Bakanımız Dr. Reşat DOĞRU ’ya, sayın merkez valimiz Amir ÇİÇEK ’e kısacası tüm destekçilerimize ve özellikle de kişisel desteğini hiç esirgemeyen danışma kurulu başkanımız sayın Yunus ALTUN ’a çok teşekkür ediyorum.

Özelikle bizleri bu görevlere layık gören üyelerimize ve şahitlik eden siz, çok değerli konuklarımıza, ayrı-ayrı teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Sözlerime son verirken bu genel kurulumuzun, derneğimize, ilimize ve 7 bölge 4 mevsim cennet ülkemize yararlı sonuçlar vermesini diliyor, bizleri de sizleri de Allah utandırmasın diyorum. 26.01.2019
Sevgi ve saygılarımla, 
Cemal KUTLU

 “Dil Birliği, El Birliği ve Tokat Dirliği İçin Varız.”
 Tosiad


  
475 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın