TOKAT'LI STK 'LAR
Cemal KUTLU
kutlu.cemal@gmail.com
TOSİAD 4. OLAĞAN GENEL KURUL TEŞEKKÜR KONUŞMASI
06/02/2019

Sayın Divan, Sevgi Ve Saygıdeğer Hazirun Ve Çok Değerli Konuklarımız;

Eminim ki hepiniz; “Dil Birliği, El Birliği Ve Tokat’ın Dirliği İçin Varız” diyerek buraya geldiniz, hoş geldiniz, şeref verdiniz… 

Hayatım boyunca vicdan borcumu, hep cüzdan borcumun önünde tuttum, bunun gereği olarak öncelikle belirtmeliyim ki; 12 Şubat 2010 tarihinden beri bizleri bir araya getiren, tanıştıran kaynaştıran, maddi ve manevi bağlarla bizleri bağlayan, bir grup ”Tokat ve Türkiye sevdalısı”  başta kurucu genel başkanımız sayın Dursun BAYRAM olmak üzere, derneğimizin kuruluşunu yapanlara ayrı-ayrı teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Çünkü onlar; Tokat ’lı STK’lar kütüğüne bir çivi değil de TOSİAD ’ın ilk yıldızı çaktılar.

Sonra ikinci yıldızı, genel başkanımız sayın Solmaz BAKIR hanım, üçüncü yıldızı genel başkanımız sayın Sadık SAPER, sonra dördüncü yıldızı genel başkanımız Abdulkadir ŞAHİN çaktı ve işte bu güne geldik… 

Bu güne gelişimizde şu veya bu şekilde emeği geçen, kurucusundan, son üyemize kadar; günde bir dakikasını ayırıp bizi takip ederek manevi destek, günde bir lira derneğimize aidatı ödeyerek maddi destek olanlara ise, özel olarak teşekkür ediyor, hakka yürüyenlere Allah’tan rahmet yaşayanlara da sağlıklı ve huzurlu uzun bir ömür diliyorum.

Ayrıca, her defasında bizlere eksiksiz hizmetler sunan, üyemiz ve beylerbeyi işletmesinin kurucusu sayın Kerem ERDEM ’e, tüm ERDEM ailesine ve her kademede çalışan personeline çok teşekkür ediyorum.

4.olağan genel kurulumuzda; Tokat ’lı STK’lar kütüğüne beşinci yıldızı takma görevini devir alan yeni yönetim, denetim ve danışma kurulu üyelerimizi candan kutluyorum. 

Bu güne kadar bu kurullarımızda görev alan arkadaşlarıma, şubelerimizin yönetim, denetim kurullarına, tüm üyelerimize, Tokat ’lı STK’lardan TOKFED genel başkanı sayın Kamil DÜNDAR ’a, TOKAT vakfı başkanı sayın H. Mustafa İPEK ’e, REŞDER başkanı sayın emekli general Kemal KORKMAZ ’a, sayın emekli Bakanımız Dr. Reşat DOĞRU ’ya, sayın merkez valimiz Amir ÇİÇEK ’e kısacası tüm destekçilerimize ve özellikle de kişisel desteğini hiç esirgemeyen danışma kurulu başkanımız sayın Yunus ALTUN ’a çok teşekkür ediyorum.

Özelikle bizleri bu görevlere layık gören üyelerimize ve şahitlik eden siz, çok değerli konuklarımıza, ayrı-ayrı teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Sözlerime son verirken bu genel kurulumuzun, derneğimize, ilimize ve 7 bölge 4 mevsim cennet ülkemize yararlı sonuçlar vermesini diliyor, bizleri de sizleri de Allah utandırmasın diyorum. 26.01.2019

Sevgi ve saygılarımla, 

Cemal KUTLU

 “Dil Birliği, El Birliği ve Tokat Dirliği İçin Varız.” Tosiad1694 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

TOSİAD 5.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI... - 20/04/2022
TOSİAD-Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği 5. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTIK… TOSİAD-Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Merkezimiz 5. Olağan genel kurulunu 30.01.2022 Pazar günü saat 14-18 arası Ankara-Gür Kent Hotel de gerçekleştirdik.
DAVRANIŞSAL BAĞIMLILIK... - 18/09/2021
Bağımlılık denildiğinde sigara, alkol ve çeşitli maddelere olan bağımlılık akla gelir. Oysa hayatımızda edindiğimiz pek çok davranışın da bağımlılığı vardır.
“Süper Akıllı Toplum”... - 05/07/2021
İnsanlığın gelişiminin tarih boyunca farklı aşamalardan geçtiği görülmektedir. İnsanlık tarihinin başlarında insanlar en temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacını avcılıkla gidermişlerdir.
Şimdi Önlem Zamanı! - 17/05/2021
İkinci yılında da Covid-19 Salgını(Pandemi) devam ediyor ve birçok şirket likidite sorunları yaşıyor ve hatta bazıları ya iflas etti ya da iflasla tehdit ediliyor.
İŞ İNSANI OLMAK KOLAY YA “İNSAN OLMAK.”? - 22/02/2021
Pandeminin(Covid-19) tüm varyantlarıyla en ağır şartlarda devam ettiği dünyamızda acılarla dolu bir yıldan uzun süre geçti. Ve ne kadar sürer kimse bilmiyor…
Ey "HIRSIZLAR"... - 23/01/2021
7 Bölge 4 Mevsim Cennet Ülkemiz TÜRKİYE 'de Toprağımızın üstü altından daha değerlidir...
TOSİAD Ve VİCDAN BORCU... - 04/02/2020
Merhaba! Sevgi ve Saygıdeğer Tokat Ve Türkiye Sevdalıları… Eminim ki hepiniz; “Dil Birliği, El Birliği Ve Tokat’ın Dirliği İçin Varız” diyerek bu bülteni elinize aldınız ve okuyarak bu sayfaya da hoş geldiniz, şeref verdiniz…
TOKAT'I TANIMAK VE TANITMAK! (4) - 03/10/2019
TOKAT TANITIM MERKEZİ(TTM) ve Evrenin düzeni inançlara göre değişmez... İnsanlar hangi dine inanırlarsa inansınlar, ister Müslüman, ister Yahudi, ister Hıristiyan, ister Budist, ister Mecusi olsunlar. Yahut bunlardan hiç birine inanmasınlar...
TOKAT'I TANIMAK VE TANITMAK! (3) - 03/09/2019
TOKAT TANITIM MERKEZİ(TTM) ise bambaşka bir “TOKAT” bakışıdır…
 Devamı